STRONA GŁÓWNA

Dołącz do Nas

W związku z rozwojem Naszej firmy, wprowadzaniem nowych rozwiązań oraz stawianiem na najwyższe standardy
 poszukujemy osób na stanowisko :

Elektryk – Elektromonter

Miejsce pracy: Opole (województwo opolskie)

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • preferowane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagania:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie instalacji teletechnicznych,
  • wykonywanie instalacji fotowoltaicznych,
  • instalowanie maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • usuwanie bieżących awarii,
  • kontrolę i nadzór nad prawidłową pracą urządzeń elektrycznych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatek motywacyjny,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość uzyskania uprawnień elektrycznych SEP grupy G1,
  • możliwość uzyskania uprawnień UDT na podesty ruchome przejezdne,
  • szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej,
  • dojazd na budowy na koszt pracodawcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

 praca@teleintegra.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie niniejszej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę TELEINTEGRA Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne, choć niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji”.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana!
Przepraszamy, wiadomość nie mogła zostać wysłana. Popraw błędy i spróbuj ponownie.