TELEINTEGRA scala nie tylko sieci i systemy instalacyjne, łączy również ludzi. Na samym początku połączyła inżynierów – pasjonatów, którzy dostrzegli potencjał w nowych potrzebach na rynku usług instalacyjnych, szczególnie związanych z powiązaniem ze sobą różnorodnych dziedzin, aby uzyskać wyższą efektywność całych systemów instalowanych w budynkach. Kierunkowe wykształcenie pomysłodawców i założycieli, ich zmysł obserwacji i umiejętności kierownicze zaowocowały szybkim rozwojem firmy, która w krótkim czasie zaczęła realizować wymagające zlecenia, rozwijać własną infrastrukturę techniczną oraz zatrudniać nowych inżynierów.

Dzisiaj mamy siedzibę w Opolu i oddział w Katowicach, posiadamy własne biuro projektowe i 45 osobowy zespół pracowników, którym zarządza dwóch właścicieli:

Mgr inż. Marcin Krol – Prezes Zarządu, absolwent opolskiej Wyższej Szkoły Inżynierskiej na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki, w firmie odpowiedzialny za zarządzanie przedsiębiorstwem.

Mgr inż. Dariusz Pyka – Wiceprezes Zarządu, absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Elektroniki, w firmie koordynujący realizację zleceń pod kątem wymogów technicznych.

Misja i cele

TELEINTEGRA to firma, która skutecznie wspiera Klientów w szeroko pojętych kompleksowych rozwiązaniach instalacyjnych. Od samego początku działalności, czyli od 2002 roku naszym priorytetem było zapewnienie usług związanych z kompleksową i profesjonalną obsługą sieci i instalacji – elektrycznych, teletechnicznych i sanitarnych na każdym etapie prac. Obecnie zapewniamy pełen zakres obsługi inwestycji teletechnicznych w całej Polsce. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie Klientów, które daje nam satysfakcję z dobrze wykonanych zadań.

Wartości

Największym kapitałem firmy są ludzie – inżynierowie i technicy różnych dziedzin i specjalności: elektryki, inżynierii sanitarnej, informatyki, automatyki oraz telekomunikacji. Dysponujemy sprawdzonym zespołem dobrze wykształconych specjalistów, potrafiących skutecznie znajdować rozwiązania, zapewniając techniczne i ekonomiczne bezpieczeństwo prowadzonych inwestycji.

Lubimy swoją pracę i szanujemy siebie wzajemnie, lubimy też uczyć się i rozwijać swoje umiejętności. Na co dzień korzystamy ze szkoleń branżowych, konferencji tematycznych oraz dostępu do wiedzy fachowej wiodących producentów (polskich i zagranicznych) oraz instytucji zrzeszających producentów i projektantów. Działamy w oparciu o wysokie standardy jakości usług i wypracowaną metodologię obsługi inwestycji. Wspólnie pracujemy na sukces – nasz i Klientów.

Metody działania

Podejmowane przez nas działania są odpowiedzią na problemy naszych Klientów. Długoletnie doświadczenie i dobre przygotowanie merytoryczne pozwoliło nam wypracować profesjonalne i skuteczne metody pracy, które są gwarancją wysokiego poziomu obsługi Klientów. W ramach podejmowanej współpracy zawsze najpierw analizujemy sytuację i diagnozujemy problemy, potem projektujemy rozwiązania oraz dostarczmy i wykonujemy instalacje, a na koniec dbamy o serwis i właściwą konserwację. Proponowane metody działania zawsze dobierane są indywidualnie, w oparciu o bieżące potrzeby i możliwości Klientów. Każdorazowo zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, mając na uwadze bezpieczeństwo ekonomiczne i techniczne realizowanych inwestycji.

Zakres usług

Oferujemy kompleksową realizację systemów teletechnicznych o dowolnej skali na terenie całego kraju. Dysponujemy sprawdzonym zespołem pracowników, współpracowników i podwykonawców, który jest w stanie prowadzić prace budowlane równocześnie na kilku budowach, a także realizować usługi serwisowe związane z obsługą instalacji i/lub obsługą techniczną budynków. Posiadamy też własne biuro projektowe oraz zespół inżynierów w branży elektrycznej, sanitarnej i telekomunikacyjnej, mający uprawnienia budowlane do projektowania i sprawowania samodzielnych funkcji kierowniczych. Chętnie podejmujemy się zadań dotyczących projektowania, wykonania i serwisowania instalacji elektrycznych, teletechnicznych czy sanitarnych niezależnie od lokalizacji inwestycji. Mamy duże doświadczenie w integrowaniu różnych sieci oraz kompleksowej obsłudze dużych realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami